Ana Sayfa Genel Apple Music Nedir?

Apple Music Nedir?

495
0
Apple Music Logo

Apple Music Nedir?

Apple Music, aylık abonelik sistemi ile üyelerine müzik dinleme hizmeti veren bir platformdur. Aylık sabit ücretleri iTunes gibi şarkı başına ücret ödemek yerine Apple Music içerisindeki tüm şarkıların dinlenebilmesini sağlar. Spotify, Fizy, Deezer gibi çevrimiçi müzik dinleme uygulamaları Apple Music gibi aylık abonelik modeline sahip olan seçenekler arasında yer alıyor.

Ayrıca üniversite öğrencisiyseniz Apple Music’ten özel indirim fırsatı ile müzik deneyiminizi sınırsız yaşamanızı sağlıyor.

Apple Music’i Nasıl Kullanırım?

Apple’ın bu müzik uygulamasını kullanabilmeniz için iPhone, Mac, iPad, iPod veya Apple Watch sahibi olmanız yeterli. Apple Music’i bilgisayarınızdan dinlemek için ise iTunes uygulamasının en güncel sürümüne sahip olmanız gerekiyor.

Apple Music’te Sanatçıları Takip Edebilir miyim?

Apple Music’te Connect adı verilen ve sanatçılara özel olarak tasarlanmış sayfalar bulunuyor. Bu sayfalar ile müzisyenler, hayranları ve sevenleri ile iletişime geçebiliyorlar. Connect, sizi sevdiğiniz şarkıcı ve gruplara kolayca eriştirmeyi mümkün kılıyor. Connect özelliğiyle şarkıcılar, hayranlarıyla içerik paylaşabiliyor. Connect özelliği sizinle sanatçılar arasında bir bağ kuruyor.

Apple iTunes Şarkılarınız Otomatik Olarak Apple Music’e Eklenebiliyor mu?

Apple’ın yeni müzik servisine abone olduğunuzda daha önceden sahip olduğunuz iTunes kataloğundaki tüm müzikler Apple Music arşivinize ekleniyor. Uygulama ile birlikte sevdiğiniz şarkılar, sanatçılar ve albümler ile ilgili yönlendirmeler de yapılıyor. Bunun için yapmanız gereken şeyi, her zaman kullandığınız kullanıcı adınızla oturum açmak. Oturum açtıktan sonra şarkılarınızın hepsi iTunes’ten Apple Music’e ekleniyor.

Aynı zamanda sevdiğiniz listeleri çevrimiçi olarak kesintisiz dinleme şansına da sahip oluyorsunuz.

Uygulamayı buradan inceleyebilir ve indirebilirsiniz.

Müzik Her Yerde…

CEVAP VER

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın