Ana Sayfa Etkinlikler Dünyanın en hızlı piyanisti İstanbul’da

Dünyanın en hızlı piyanisti İstanbul’da

778
0
Maksim Mrvica İstanbul'da

Dünyanın en hızlı parmaklarına sahip, saniyede 16 nota çalabilen ve en çok satan klasik – crossover piyanist Maksim Mrvica ilk kez Türkiye’ye geliyor!

Hırvat müzisyen Maksim Mrvica, New Silk Road / Yeni İpek Yolu albümünün dünya lansmanı kapsamında 20 Mart’ta İstanbul Büyükşehir Belediyesi Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda sahneye çıkacak.

Dünyanın en çok satan klasik – crossover piyanisti unvanına sahip Maksim Mrvica, Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda vereceği konserinde efsane fantastik dizi Game Of Thrones’un tema müziğinin de bulunduğu yeni albümünden eserlerini sevenleriyle buluşturacak.

The Nutcracker (Tchaikovsky), All Of Me (John Legend) ve Clocks (Coldplay) gibi eserler de sanatçının yeni albümünden sunacağı eserler arasında yer alıyor.

Mrvica konserde ayrıca yorumuyla müzikseverlerden büyük beğeni toplamış olan Flight Of The Bumblebee, Exodus, The Godfather gibi klasiklere de yer veriyor.

Konser biletleri ise 110 – 80 – 60 ve 40 TL olarak Cemal Reşit Rey Konser Salonu Gişesi ve Biletix’ten temin edilebiliyor.

Maksim Mrvica klasik müzik ile müzik türleri arasındaki sınırları yıkarak geniş bir dinleyici kitlesine sahip oldu.

Müzik Her Yerde

CEVAP VER

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın