Ana Sayfa Genel fizy Nedir?

fizy Nedir?

1157
0
fizy Logo

Fizy Nedir?

Daha önce Turkcell’in müzik servisi olarak bilinen hizmeti yenilenerek yeni bir isim ile müzikseverlerin ilgisini çekmeyi başardı. Fizyismi ile bilinen bu uygulama ülkemizde Apple Music ve Spofity kadar beğenilir hale geldi.

Operatörünüzün ne olduğundan bağımsız olarak Apple Store ya da Google Play Store online mağazalarından uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.

Ancak Turkcell aboneleri, mevcut internet paketlerini tüketmeden milyonlarca şarkıya ulaşabilmenin avantajını yaşıyorlar.
Uygulamanın çok fazla müzik zevkine hitap ettiğini hatırlatalım.

Müzik listeleri modunuza göre mutlu, melankolik, dikkatli, parti kafası ve spor aktivitesi gibi bir çok kategoride kullanıcılarına müzikler sunmayı hedefliyor.

Ücretleri ise Apple Müsic ve Spotify gibi platformlarla kıyaslandığında çok daha makul durumda. Özellikle Turkcell faturalı hat aboneleri yıllık taahhüt seçeneği ile ayda 3 TL gibi bir rakama uygulamadan yararlanabiliyorlar.

Fizy’de şarkı dinleyebilmenin yanısıra reklamsız video klip izleme imkanınız da bulunuyor. İnternet paketinizin kalmadığı anlarda müziksiz kalmamak için oluşturacağınız çevrimiçi içerik listeleri ile müzik keyfiniz kesintiye uğramamış oluyor.

Turkcell aboneliğiniz Tukcell Platinum ise Turkcell TV+ ücretsiz olarak sunuluyor. Faturasız ve faturalı Turkcell aboneleri sadece bir SMS ile Fizy aboneliğini başlatabiliyor. Normal bir aboneliğin ügüncel ücretleri için bu bağlantıyı ziyaret edip servis ile ilgili detaylı bilgi alıp, uygulamayı kullanamaya başlayabilirsiniz.

Müzik Her Yerde…

CEVAP VER

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın