Ana Sayfa Müzik Etkinlikleri Summer NAMM 18-20 Temmuz’da

Summer NAMM 18-20 Temmuz’da

196
0
NAMM Show 2019

NAMM Kimdir, Nedir?

1901 yılında kurulan Ulusal Müzik Tüccarları Birliği (NAMM), 17 milyar dolarlık müzik, ses ve etkinlik teknolojisi ürünleri endüstrisini küresel çapta güçlendiren ve kar amacı gütmeyen bir dernektir. NAMM birliği ve fuarları, müzik, kayıt teknolojisi, ses, sahne ve aydınlatma ürünlerinde en güncel yenilikleri bulmak isteyen profesyoneller için bir çatı görevi görüyor. Dernek ayrıca en son endüstri haberlerine ve eğitimlerine, müzik savunuculuğu fırsatlarına ve işinizin gelişmesine yardımcı olacak maliyet tasarrufu programlarına erişim içeriyor. Bu faaliyetlerin ve programların tümünü, her yaştan insanı müzik yapmaya teşvik etmek ve daha müzikal bir dünya oluşturmak için tasarlıyor.

1901’den beri şov dünyasında müziğe gönül veren bir çok ünlü ya da amatör müzisyenin takibinde olan NAMM Show’larına 18-20 Temmuz 2019 tarihlerinde bir yenisini eklemeye hazırlanıyor.

Müzik ürünlerinin global liderleri The 2019 NAMM Show’da dört gün boyunca, yeni ürün tanıtımları, iş fırsatları, ağ oluşturma ve taze ilhamlar için Crossroads’ta toplandı.

Her yıl Music City’nin merkezinde yer alan Summer NAMM, katılımcıların yeni satışlar üretmesine ve yılın ikinci yarısında başarılı bir şekilde ilerlemelerine yardımcı olmak için heyecan verici bir platform sunuyor. Dünyanın en büyük müzik perakendecilerine, üst düzey grup ve orkestra bayilerine, yüzlerce bağımsız mağazaya, önde gelen medya ve en son ürünleri arayan endüstri etkileyicilerine doğrudan erişim sağlıyor. 

Summer NAMM müzik, profesyonel ses ve etkinlik teknolojisi endüstrilerini birleştiren yıllık ara yıl toplantısıdır. Katılımcılar, güçlü perakendecilere ulaşmak için eşsiz bir fırsata sahipler ve markalarını birleştirmeye ve tutkularını keşfetmeye müzik ve profesyonel ses öğrencileri ve meraklıları ağırlayarak Make Music Experience ile marka erişimini genişletiyorlar.

NAMM Show 2019 ile ilgili bilmek istedikleriniz burada.

CEVAP VER

Lütfen yorum yazın
Lütfen adınızı ve soyadınızı yazın